Reprezentácia – 2015

Plán činnosti a nominačné kritéria na rok 2015

Nominačné výsledky 2015 - konečné výsledky

Priamo nominovaní
Nominovaní na základe výsledkov
Divoká karta
Meno1.
PreO
7.3.
2.
TempO
8.3.
3.
PreO
29.3.
4.
PreO
11.4.
5.
PreO
12.4.
6.
PreO
18.4.
Body
za skús. a
tri najl. výsl.
SpoluPor.
Open
Por.
Para
Furucz
Ján
96,0994,3593,8993,78100,0050290,44340,44
Furucz Dušan100,00100,00100,00100,0040300,00340,001.
Mikluš Marián92,4987,2687,4889,5740269,53309,532.
Furuczová Zuzana46,2380,5376,3930203,15233,153.
Petruchová Silvia39,9941,6751,0051,4052,2450154,64204,641.
Bukovac Pavol100,0010100,00110,004.
Miklušová Tereza90,951090,95100,955.
Bednárik Martin86,631086,6396,636.
Krajčík Michal82,801082,8092,807.
Bukovac Maroš81,781081,7891,788.
Hraboš Matej78,401078,4088,409.
Müller Adam73,871073,8783,8710.
Vachová Veronika73,861073,8683,8611.
Šmelík Ľudovít72,441072,4482,4412.
Bednáriková Tatiana64,321064,3274,3213.
Formanko Dušan53,951053,9563,9514.
Bendová Andrea50,511050,5160,5115.

Pridaj komentár